Prohlídkou pevnosti Fort č.Xlll jsme zahájili naše již tradiční setkání před koncem roku.
Skoro dvě hodiny uběhly za poutavého vyprávění majitele pevnosti.
Již za tmy jsme se přemístili k ochutnávce vín do Ustína.
Při degustaci jsme probrali minulou veteránskou sezonu
i technické otázky, které nás vždy spojují.
Rozcházeli jsme se vesele po půlnoci.
Rubrika: Archiv
Tradiční akce našeho klubu se uskuteční v neděli 25.září.
Sejdeme se v Lipníku nad Bečvou na náměstí v 9 hodin.
Vyjížďka je pouze pro veterány do roku výroby 1965.




















