Rubrika: Archiv 2010

X. Výroční schůze 2010

ArchivArchiv 2010

Ke sklonku roku 10.12.2010 se konala další z každoročních výročních schůzí Oldtimer Clubu Helfštýn. Letošní schůze byla výjimečná tím, že se se pořádala již po desáté. Předseda Jiří Zemánek ve své zahajovací řeči zrekapituloval činnost klubu za jeho desetileté existence.

Čtěte více ...

Zájezd do vinného sklípku 2010

ArchivArchiv 2010

Letošního výletu, konaného dne 13.11.2010, za poznáním krás a chutí jižní Moravy se zúčastnilo, přinejmenším co já pamatuji, rekordní počet účastníků. Celkem se nás sešlo 40 a to nejen z koutů Přerovska a Olomoucka, připojili se k nám i přátelé z Brna či dokonce z dalekého Rakovníka!

Čtěte více ...

Závěr sezóny 2010

ArchivArchiv 2010

Letošní závěr sezóny se konal jako obvykle poslední zářijovou neděli a jelo se opět po pečlivě a originálně vybrané trase v přerovském a hranickém regionu: Lipník n/B – Loučka – Podhoří – Jezernice – Milenov – Hrabůvky – Velká – Střítež n/L – Bělotín – Kunčice – Hranické Loučky – Milotice n/B – Hustopeče n/B – Němetice – Kelč – Ústí – Teplice – restaurace Vápenka – Hranice – letiště Drahotuše – Lipník n/B – hrad Helfštýn.

Čtěte více ...

Za veterány do Anglie 2010

ArchivArchiv 2010

Na tradiční návštěvu podzimních veteránských burz v anglickém Netley March a Beauleiu jsme se vydali v sestavě Jirka Zemánek, Pavel Mika, Karel Mika a Michal Kužel. V plánu cesty byla i velká motocyklová muzea v Coventry, Birminghamu a u Sammyho Millera v New Miltonu.
Po celonoční jízdě Německem jsme se v úterních ranních hodinách vylodili v Doveru. Posilněni kelímkem kávy a unaveni dopravní tlačenicí na londýnské okruhu jsme konečně dorazili do Coventry. Muzeum dopravy se nachází v centru tohoto průmyslového města, což dalo zabrat především Jirkovi, který se za volantem řádně zapotil a vyzkoušel si všechny taje jízdy vlevo v hustém městském provozu.

Čtěte více ...

Klubový přebor v závodech na motokárách 2010

ArchivArchiv 2010

V pondělí 28. června 2010 se v Lipníku n/B konal klubový přebor na motokárovém okruhu.

Čtěte více ...